O značce

SAFEPRINT představuje obchodní značku alternativních náplní pro každou tiskárnu, už laserovou nebo inkoustovou. Nově najdete v našem portfoliu i fotopapíry pro oba typy tiskáren a skartovačky.

 

Vysoké standardy výroby, která probihá v České republice, zaručují  kvalitu spotřebního materálu SAFEPRINT. Vyrábíme náplně do většiny tiskových zařízení vedoucích značek na našem trhu ( Brother, Dell, Epson, HP, Kyocera, Lexmark, Minolta, Oki, Samsung, Xerox aj.)

 

krabice_toner_detail.png         fotopapiry_detail.png          cartridge_detail.png

TONEROVÉ KAZETY

Tonerové kazety SAFEPRINT tvoří jádro našeho portfolia. V současné době nabízíme přes 600 druhů kazet, které jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a představují úsporné řešení pro Váš tisk. Kazety jsou vyráběny z 1 x použitého těla originálního toneru a osazovány zcela novými komponenty. Toto zaručje nejvyšší kvalitu, díky které poskytujeme zákazníkovi záruku 36 měsíů a doživotní záruku na mechanické části. Tonerové kazety SAFEPRINT jsou vyráběny dle norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a také dle norem ISO/IEC 19752 a ISO/IEC 19798, což jsou normy výtěžnosti kazet (garance totožné kapacity jako u originálního spotřebního materiálu). Kromě na trhu běžně dostupných kazet naleznete v našem sortimentu i značky jako Kyocera, Utax, Triump Adler, Ollivetti či Ricoh.

INKOUSTOVÉ KAZETY

Inkoustové tiskárny jsou oblíbené především u domácností a jednotlivců, pro která vyrábíme více než 200 druhů cartridgií. Samozřejmostí je garance výtěžnosti a záruka 36 měsíců.

FOTOPAPÍRY PRO INKOUSTOVÉ  A LASEROVÉ TISKÁRNY

V portfoliu SAFEPRINT se nalézají také vysoce kvalitní fotopapíry pro inkoustové  a laserové tiskárny. Jedná se o cenově atraktivní fotopapíry v lesklém či matném provedení ve formátech A4 a A6. Zákazník na výběr z různých gramáží dle svých potřeb a v nabídce nalezne též speciální samolepicí fotopapír. Záruka 36 měsíců.