O značce

SAFEPRINT představuje obchodní značku alternativních náplní pro každou tiskárnu, už laserovou nebo inkoustovou.

 

Vysoké standardy výroby, která probihá v České republice, zaručují  kvalitu spotřebního materálu SAFEPRINT. Vyrábíme náplně do většiny tiskových zařízení vedoucích značek na našem trhu (Brother, Canon, Dell, Epson, HP, Kyocera, Lexmark, Minolta, OKI, Samsung, Xerox aj.)

 

krabice_toner_detail.png cartridge_detail.png

TONEROVÉ KAZETY

Tonerové kazety SAFEPRINT tvoří jádro našeho portfolia. V současné době nabízíme téměř 1000 druhů kazet, které jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí a představují úsporné řešení pro Váš tisk. Kazety jsou vyráběny z 1x použitého těla originálního toneru a osazovány zcela novými komponenty. Toto zaručje nejvyšší kvalitu, díky které poskytujeme zákazníkovi záruku 24 měsíů a doživotní záruku na mechanické části. Tonerové kazety SAFEPRINT jsou vyráběny dle norem ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 a také dle norem ISO/IEC 19752 a ISO/IEC 19798, což jsou normy výtěžnosti kazet (garance kapacity jako u originálního spotřebního materiálu). Kromě na trhu běžně dostupných kazet naleznete v našem sortimentu i značky jako Kyocera, Utax, Triump Adler, Ollivetti či Ricoh.

INKOUSTOVÉ KAZETY

Inkoustové tiskárny jsou oblíbené především u domácností a jednotlivců, pro která vyrábíme více než 400 druhů cartridgií. Samozřejmostí je garance výtěžnosti a záruka 24 měsíců.